Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
http://www.asp.poznan.pl
Strona główna    Konkursy    Konkurs "Kuźnia talentów
Konkurs "Kuźnia talentów

Konkurs "Kuźnia talentów"

"Kuźnia Talentów" to projekt dla wszystkich, którzy maja innowacyjne pomysły na biznes, technologie lub produkty i chcą je wprowadzić na rynek, a do ich wdrożenia i rozwinięcia potrzebują: fachowego doradztwa, promocji oraz zainteresowania inwestorów.

www.rsi-wielkopolska.pl

Termin do 15 listopada 2010

Celem konkursu jest promocja innowacyjnych pomysłów osób chcących samodzielnie wdrażać albo w inny sposób przedstawić rynkowi swoje projekty; wspieranie postaw innowacyjnych; pomoc w utrwalaniu rezultatów działań innowacyjnych.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów, naukowców, wynalazców, innowatorów z wielkopolskich wyższych uczelni – wszystkich, którzy mają innowacyjne pomysły na biznes, technologie lub produkty i chcą je wprowadzić na rynek, a do wdrożenia i rozwinięcia projektów potrzebują: fachowego doradztwa, promocji oraz zainteresowania inwestorów.

„Kuźnia Talentów” jest organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu Regionalne Sieci Innowacji, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem utworzenia Konkursu „Kuźnia Talentów” jest kreowanie przedsiębiorczych i innowacyjnych postaw studentów, doktorantów, naukowców, wynalazców i innowatorów z wielkopolskich uczelni wyższych.

Konkurs ma promować innowacyjne pomysły na biznes i nowe technologie, wyłonić obiecujące innowacje i technologie mające szanse na wdrożenie, komercjalizację i sukces rynkowy. Ma zachęcić autorów innowacyjnych projektów do poszukiwania rynkowych zastosowań ich pomysłów czy upowszechniania wyników badań naukowych.

© 2007 Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
Projekt i wykonanie: voots | Logowanie