Strona główna    Archiwum newsów    Kabaret Studencki "Czołówka Piekła"
Kabaret Studencki "Czołówka Piekła"
Czas dodania  5 stycznia 2008, 16:20
Kabaret z AWF-U zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.
Kilka dni temu skontaktował się z nami Łukasz z Samorządu AWF-u , który poprosił o wstawienie na stronie poniższego ogłoszenia, może kogoś ono zainteresuje:

"Jeśli interesujesz się aktorstwem, teatrem, filmem, a przede wszystkim kabaretem.
Jeśli masz poczucie humoru, żartujesz na każdym kroku, masz wiele ciekawych pomysłów i chcesz się sprawdzić na scenie
Jeśli masz talent wokalny, komponujesz, grasz na instrumencie. Kabaret jest Twoim hobby, lubisz go oglądać- może czas najwyższy spróbować.
Być może masz doświadczenie sceniczne, pomysły schowane w szufladzie, a nie masz ich jak realizować.
Być może znajdziemy wspólny język. ZAPRASZAMY!!!

Kabaret "czołówka piekła" istnieje od 18 miesięcy, Powstał na AWF-ie na wydziale turystyki i rekreacji. Mamy za sobą kilkanaście występów. Zbieramy doświadczenie (kursy aktorskie, szkoła muzyczna, warsztaty teatralno-kabaretowe) po to, aby w przyszłości stworzyć wyjątkowy program, spektakl, który zabije śmiechem:) Planujemy próby 2 razy w tygodniu wieczorami (jeden dzień zajęcia aktorskie, drugi dzień- realizacja nowych skeczy).

Łukasz Matuszewski
email tmscrew@wp.pl "