Strona główna    Archiwum newsów    Wystawa pt. "Młodzież z partia... sie rozliczy! Niezależne Zrzeszenie Studentów 1980-1989"
Czas dodania  17 lutego 2008, 13:00
Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz Niezależne Zrzeszenie Studentow Politechniki Warszawskiej

serdecznie zapraszają na otwarcie przygotowanej przez pracowników łódzkiego oddziału IPN wystawy pt. "Młodzież z partia... sie rozliczy! Niezależne Zrzeszenie Studentów 1980-1989", które odbędzie sie 10 marca br. o godz. 18.00 na placu przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1)

W programie uroczystego otwarcia przewidziano wystąpienia przedstawicieli organizatorów, zwiedzanie ekspozycji, następnie o godz. 19.00 NZS Politechniki Warszawskiej zaprosi na spotkanie dyskusyjne pt. "Działalność w organizacji studenckiej a dalszy rozwój zawodowy".
Po zakończeniu spotkania osoby zainteresowane, będą miały możliwość obejrzeć film Jacka Talczewskiego pt. "Niezależni".

Organizatorzy zwracają się z uprzejma prośbą o dystrybucje niniejszego zaproszenia wśród znajomych.

Możesz zobaczyć zaproszenie klikając tutaj.