Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
http://www.asp.poznan.pl
Strona główna    Archiwum newsów    Start FlashGallery.pl
Start FlashGallery.pl
Czas dodania  16 kwietnia 2009, 00:26
Internetowa galeria sztuki FlashGallery.pl to nowo powstała inicjatywa pomagająca młodym artystom zaistnieć w świecie sztuki i promująca ich twórczość. 
Od niedzieli 1 marca młodzi artyści mogą umieszczać swoje prace na stronie http://www.flashgallery.pl. W galerii można wystawiać dzieła w 5 dziedzinach: malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia i instalacja. Ideą istnienia FlashGallery.pl jest ukazanie młodej sztuki polskiej, która do tej pory często nie miała okazji wyjść z cienia i znana była tylko nielicznym. Główne cele galerii to wypromowanie młodych talentów, pokazanie oryginalnych, łamiących stereotypy prac i sprzedaż dzieł w internecie.

Sztuka pokazywana w FlashGallery.pl to sztuka nowoczesna, ambitna, oryginalna a przy tym dostępna dla wszystkich. Jest to alternatywa dla tradycyjnych galerii, odwiedzanych zazwyczaj jedynie przez wąską grupę odbiorców. Dzięki wykorzystaniu nowego medium, jakim jest internet, każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać do niej dostęp. FlashGallery.pl umożliwia również młodym artystom, oprócz sprzedaży bezpośredniej, sprzedaż prac na aukcjach internetowych oraz biznesowych.

Internetowa galeria sztuki FlashGallery.pl to także przestrzeń, łącząca artystów z projektantami wnętrz i architektami, poszukującymi ciekawych inspiracji do aranżowanych przestrzeni. Taka współpraca pomoże młodym artystom wypromować swoje prace i zdobyć pierwsze kontakty biznesowe, ale także wprowadzi świeży powiew do polskiego świata sztuki. Jedynym warunkiem korzystania z możliwości oferowanych przez FlashGallery.pl jest zarejestrowanie się artysty w serwisie.

Zapraszamy na stronę internetową http://www.flashgallery.pl
FlashGallery.pl plakat.jpg

© 2007 Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
Projekt i wykonanie: voots | Logowanie