Strona główna    Archiwum newsów    Włącz przedsiębiorczość
Włącz przedsiębiorczość
Czas dodania  10 maja 2010, 21:06
Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie „Startuj z biznesem”.
Projekt składa się z kompleksowego programu szkoleń i doradztwa dla osób pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Najlepsze osoby, wyłonione przez Komisję Oceny Wniosków mogą otrzymać dotację inwestycyjną w kwocie 40 000 zł na założenie własnej firmy wraz z comiesięcznym wsparciem w wysokości 1276 zł (przez okres 6 miesięcy).

Projekt skierowany jest do osób, które:
- nie przekroczyły 25 roku życia,
- nie prowadziły działalności gospodarczej przez okres 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,
- pochodzą z niżej wymienionych powiatów.

Projekt podzielony jest na dwa cykle:
- Cykl I – trwający (obejmuje powiaty: złotowski, międzychodzki, szamotulski, chodzieski, pilski oraz czarnkowsko – trzcianecki)
- Cykl II – rekrutacja rozpoczęta! (obejmie powiaty: rawicki, jarociński, gostyński, krotoszyński oraz pleszewski)

Szczegółowe informacje oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.paip.pl w zakładce Startuj z biznesem.

Zobacz plakat